Wypadek dwóch samochodów osobowych w miejscowości Turowo

KP PSP P sz11 stycznia bieżącego roku około godz. 19:20 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych na drodze wojewódzkiej w miejscowości Turowo na trasie Przasnysz-Ciechanów.

W chwili przybycia na miejsce zdarzenia straży pożarnej pojazd marki Audi A4 stał na jednym pasie jezdni, natomiast Renault Megane znajdował się na mostku przejazdowym na poboczu drogi. W trakcie rozpoznania ustalono, że pojazdami podróżowały łącznie trzy osoby (jeden mężczyzna oraz dwie kobiety), z czego mężczyzna opuścił auto przed przybyciem służb ratowniczych.

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, oświetleniu terenu akcji, odłączeniu zasilania elektrycznego w uszkodzonych pojazdach oraz udzieleniu pierwszej pomocy medycznej dwóm poszkodowanym kobietom.

Po udzieleniu medycznych czynności ratunkowych zespół ratownictwa medycznego przetransportował do szpitala 2 kobiety.

W trakcie działań ruch drogowy na drodze wojewódzkiej nr 617 był całkowicie zamknięty, a w międzyczasie zorganizowano objazd przez sąsiednie miejscowości. Po zakończeniu przez Policję czynności dochodzeniowo-śledczych uprzątnięto pozostałości powypadkowe.

W działaniach ratowniczych uczestniczyła Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza z Przasnysza i Ochotnicza Straż Pożarna KSRG Rostkowo.

Wypadek dwóch s...
Wypadek dwóch samochodów osobowych w miejscowości Turowo 11 styczeń 2021
Wypadek dwóch s...
Wypadek dwóch samochodów osobowych w miejscowości Turowo 11 styczeń 2021