SPORT


 Strefowy turniej strażaków w piłce siatkowej

1. kp psp p sz 1W dniu 27 stycznia 2023 roku w hali sportowej w Przasnyszu przy ulicy Sadowej zostały przeprowadzone eliminacje strefowe XXI Mistrzostw Województwa Mazowieckiego Strażaków PSP w Piłce Siatkowej.


Rafał Smoliński wicemistrzem Polski Mistrzostw Służb Mundurowych w kategorii „Straż Pożarna”!

kp psp p sz8 października 2022 r. w XXVI Biegu Przełajowym o Nóż Komandosa im. gen dyw. Włodzimierza Potasińskiego i zarazem Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w Crossie udział wzięło 618 zawodników, którzy pokonywali 15 kilometrową trasę w lesie, na trudnym i górzystym terenie pod Lublińcem w umundurowaniu.


Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze w Krasnem

zdjcie 1W dniu 24 września 2022 r. na terenie stadionu należącego do stadniny koni w Krasnem odbyły się XV Zawody Sportowo-Pożarnicze Jednostek OSP z terenu powiatu przasnyskiego.


mł.kpt. Rafał Smoliński wziął udział w XXVII Mistrzostwach Polski Strażaków PSP w Biegu Ulicznym

kp psp p sz 2W dniu 18 września 2022 r. w Przemyślu odbyły się XXVII indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Strażaków w Biegu Ulicznym. Mistrzostwa odbyły się w ramach X Przemyskiej Dychy, na atestowanej trasie o długości 10 km. Województwo Mazowieckie oraz Komendę Powiatową PSP w Przasnyszu reprezentował mł.kpt. Rafał Smoliński posiadający wiele sukcesów w biegach. Niejednokrotnie stawał na podium zawodów organizowanych na terenie powiatu przasnyskiego zdobywając miedzy innymi I miejsce w cyklu biegów „Korony Ziemi Przasnyskiej 2022” oraz II miejsce w kategorii M30 w Biegu Strażackim na dystansie 10 km o Puchar Komendanta Głównego PSP w Garwolinie.


Sukces przasnyskich strażaków w turnieju eliminacyjnym w tenisie stołowym!

kp psp przasnysz 116 września 2022 roku w hali sportowej LO im. Marii Curie-Skłodowskiej w Makowie Mazowieckim zostały przeprowadzone Eliminacje Strefowe do XVII Mistrzostw Województwa Mazowieckiego Strażaków w Tenisie Stołowym.

Komendę w Przasnyszu reprezentowało 4 strażaków, którzy jak zwykle nie zawiedli i zajęli czołowe miejsca.


I Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego strażaków w piłce nożnej 6 - osobowej

kp psp przasnysz 129 sierpnia 2022 roku na boisku przy szkole Podstawowej w Winnicy (pow. Pułtuski); odbyły się strefowe I Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego strażaków w piłce nożnej 6 -osobowej.


Przasnyscy Strażacy w reprezentacji województwa mazowieckiego w biegu sztafetowym

kp psp p sz sliderW dniu dzisiejszym na torze Automobilklubu Poznańskiego „Tor Poznań” odbył się bieg sztafetowy "30 kilometrów na 30-lecie Państwowej Straży Pożarnej".


Eliminacje strefowe XIX Mistrzostw Województwa Mazowieckiego Strażaków w Piłce Halowej

kp psp p sz 118 marca bieżącego roku reprezentacja Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu wzięła udział w eliminacjach strefowych do XIX Mistrzostw Województwa Mazowieckiego Strażaków w Halowej Piłce Nożnej w miejscowości Pułtusk.


Mistrzostwa strażaków w tenisie stołowym

kp psp p sz 83 marca 2020 r. na obiekcie hali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej w miejscowości Parznice pow. radomski odbył się finałowy turniej „XVI Mistrzostw Województwa Mazowieckiego Strażaków w Tenisie Stołowym”.


Sukcesy przasnyskich strażaków w turnieju eliminacyjnym w tenisie stołowym!

kp psp p sz 1228 lutego 2020 roku w hali im. A. Grubby przy Szkole Podstawowej w Jeżewie - powiat sierpecki, zostały przeprowadzone Eliminacje Strefowe do Finału XVI Mistrzostw Województwa Mazowieckiego Strażaków w Tenisie Stołowym. Organizatorem była Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Sierpcu.


Piotr Sadowski najlepszy we wspinaniu przy użyciu drabiny hakowej na 3 piętro wspinalni

kp psp p sz 11 października 2019 roku w Komendzie Powiatowej PSP w Sokołowie Podlaskim przeprowadzono VII Sokołowski Turniej w Dwuboju Pożarniczym w ramach Mazowieckiego Turnieju w Dwuboju Pożarniczym o Puchar Mazowieckiego Komendanta Wojewódzkiego PSP.

Piotr Sadowski drugi w Dwuboju Pożarniczym

kp psp p sz24 września 2019 roku Komenda Powiatowa PSP w Ciechanowie była gospodarzem Turnieju w Dwuboju Pożarniczym o Puchar Mazowieckiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej.

Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu reprezentował młodszy aspirant Piotr Sadowski.


Piotr Sadowski Mistrzem Mazowsza w konkurencji pożarniczy tor przeszkód 100 metrów

kp psp p szW dniach 29-30 maja 2019 roku na stadionie KCRiS w Kozienicach odbyły się XX Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego w Sporcie Pożarniczym dla jednostek organizacyjnych PSP województwa mazowieckiego.

Naszą Komendę reprezentował Piotr Sadowski.

Reprezentant naszej komendy dołącza do grona „czternastkowiczów" oraz odnosi kolejne sukcesy

kp psp przasnyszW dniu 14 maja 2019 bieżącego roku na terenie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pruszkowie strażacy rywalizowali w ramach Mazowieckiego Turnieju w Dwuboju Pożarniczym.


Kolejne sukcesy Piotra Sadowskiego w Sporcie Pożarniczym…

kp psp p sz 111 kwietnia 2019 roku w siedzibie Komendy Powiatowej PSP w Sokołowie Podlaskim odbył się XII Ogólnopolski Halowy Turniej Drabin Hakowych. Był to kolejny etap Pucharu Polski w Drabinie Hakowej o Puchar Komendanta Głównego PSP.