Szkolenia dla OSP


Szkolenie podstawowe dla strażaków ratowników OSP

kp psp p sz szkolenieKomenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu organizuje  w terminie od 4 września do 3 października 2021 r. „ Szkolenie podstawowe strażaków ratowników Ochotniczych Straży Pożarnych”. Szkolenie prowadzone będzie w systemie weekendowych zjazdów na bazie Komendy Powiatowej PSP w Przasnyszu.


Zakończenie „Szkolenia podstawowego strażaków ratowników OSP”.

kp psp p sz 1820 czerwca 2021 r. zakończyło się organizowane przez KP PSP w Przasnyszu „Szkolenie podstawowe strażaków ratowników OSP”. Realizowane ono było w systemie weekendowych zjazdów oraz metodą nauki zdalnej w miesiącach maju i czerwcu. Wzięło w nim udział 40 druhów z terenu powiatu przasnyskiego.


W najbliższą sobotę rozpoczyna się „Szkolenie podstawowe strażaków ratowników OSP".

Szkolenia OSPInformujemy, że w sobotę (29.05.2021 r.) o godzinie 09:00 w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu rozpoczyna się „Szkolenie podstawowe strażaków ratowników OSP". Szkolenie prowadzone będzie w trybie weekendowym w maju i czerwcu.


Szkolenie podstawowe dla strażaków ratowników OSP

strazacy egzaminKomenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu organizuje w terminie od 29 maja do 20 czerwca 2021 r. „ Szkolenie podstawowe strażaków ratowników Ochotniczych Straży Pożarnych”. Szkolenie prowadzone będzie w systemie weekendowych zjazdów na bazie Komendy Powiatowej PSP w Przasnyszu.


Odwołane wszystkie kursy i szkolenia organizowane przez KP PSP w Przasnyszu

kp psp p sz 5Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu informuję, iż w związku z poleceniem Komendanta Głównego PSP do odwołania zostają zawieszone wszystkie kursy i szkolenia organizowane przez Komendę Powiatową PSP w Przasnyszu.


UWAGA ZMIANA! Dwa różne terminy szkolenia podstawowego strażaków ratowników Ochotniczych Straży Pożarnych!

KP PSP P sz szkolenie podstawoweKomenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu informuje, iż w związku z bardzo dużym zainteresowaniem „Szkoleniem podstawowym strażaków ratowników Ochotniczych Straży Pożarnych kurs odbędzie się w dwóch różnych terminach!


 Nabór na szkolenie podstawowe dla strażaków ratowników OSP

KP PSP P sz 1Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu organizuje w terminie od 29 lutego do 29 marca 2020r. „Szkolenie podstawowe strażaków ratowników Ochotniczych Straży Pożarnych”. Szkolenie prowadzone będzie w systemie weekendowych zjazdów na bazie Komendy Powiatowej PSP w Przasnyszu.


Zakończenie szkolenia kierowców-konserwatorów OSP

kp psp p sz 148 grudnia  bieżącego roku zakończyło się organizowane przez KP PSP w Przasnyszu szkolenie kierowców-konserwatorów sprzętu ratowniczego dla strażaków ratowników Ochotniczych Straży Pożarnych.


Nowy specjalistyczny sprzęt dla strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej z Bogatego

kp psp p sz 1Ochotnicza Straż Pożarna z Bogatego wzbogaciła się o nowy specjalistyczny sprzęt do ratownictwa drogowego. Środki na zakup zestawu hydraulicznych narzędzi ratowniczych pochodzą z dotacji Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji.


Zakończenie szkolenia ratownictwa technicznego OSP

kp psp p sz 824 listopada bieżącego roku zakończyło się organizowane przez KP PSP w Przasnyszu szkolenie z zakresu ratownictwa technicznego dla strażaków ratowników Ochotniczych Straży Pożarnych.


Nabór na szkolenie kierowców-konserwatorów sprzętu ratowniczego dla strażaków ratowników Ochotniczych Straży Pożarnych

ksiazka strazacka miniKomenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu informuje, że w terminie 30 listopada-1 grudnia oraz 7-8 grudnia br. w siedzibie naszej Komendy odbędzie się Szkolenie kierowców-konserwatorów sprzętu ratowniczego dla strażaków ratowników Ochotniczych Straży Pożarnych wg. programu zatwierdzonego w 2015r.


Nabór na szkolenie ratownictwa technicznego dla strażaków ratowników Ochotniczych Straży Pożarnych

ksiazka strazacka miniKomenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu informuje, że w terminie 16-17 listopada oraz 23-24 listopada w siedzibie naszej Komendy odbędzie się szkolenie z zakresu ratownictwa technicznego dla strażaków ratowników Ochotniczych Straży Pożarnych.


kp psp p sz 1Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu informuje, że w okresie od 15 sierpnia do 15 września przeprowadziła szereg szkoleń dot. „występowania przypadków pożarów pojazdów ratowniczo-gaśniczych podczas działań związanych z pożarami ściernisk”.

Zakończenie szkolenia Dowódców OSP

kp psp p sz 1Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu ma zaszczyt poinformować , że w dniu 14 kwietnia bieżącego roku egzaminem teoretycznym zakończyło się szkolenie Kierującego Działaniem Ratowniczym dla Członków Ochotniczych Straży Pożarnych ( Dowódców OSP).


Szkolenie Dowódców dla członków Ochotniczych Straży Pożarnych

KDR OSPKomenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu informuje, że w terminach 6-7 kwietnia oraz 13-14 kwietnia w siedzibie naszej Komendy odbędzie się szkolenie kierującego działaniem ratowniczym dla członków Ochotniczych Straży Pożarnych (Dowódców OSP).