Szkolenia dla OSP


Zakończenie szkolenia podstawowego strażaków ratowników OSP

kp psp p sz 1W dniu 26 listopada 2023 r. w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu zakończyło się Szkolenie podstawowe dla strażaków ratowników Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu przasnyskiego.


Zakończenie kursu podstawowego strażaków ratowników OSP

kp psp przasnysz 1W miesiącu wrześniu i październiku 2022 r. w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu odbyło się Szkolenie podstawowe dla strażaków ratowników Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu przasnyskiego.


 Szkolenie podstawowe dla strażaków ratowników OSP

Szkolenie Podstawowe OSPKomenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu organizuje  w terminie od 10 września do 29 października 2022 r. „ Szkolenie podstawowe strażaków ratowników Ochotniczych Straży Pożarnych”. Szkolenie prowadzone będzie w systemie weekendowych zjazdów na bazie Komendy Powiatowej PSP w Przasnyszu.


Zakończenie Kursu Podstawowego dla Strażaków ratowników OSP.

kp psp p sz 9W miesiącu listopadzie w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu odbyło się Szkolenie podstawowe dla strażaków ratowników Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu przasnyskiego.

Szkolenie podstawowe strażaków ratowników Ochotniczych Straży Pożarnych

szkolenie OSPKomenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu organizuje kolejne już w tym roku „ Szkolenie podstawowe strażaków ratowników Ochotniczych Straży Pożarnych”. Szkolenie odbędzie się w terminie od 30 października do 28 listopada i prowadzone będzie w systemie weekendowych zjazdów na bazie Komendy Powiatowej PSP w Przasnyszu.Na realizacje szkolenia przewidziano 126 godzin zajęć dydaktycznych w tym:


Zakończenie kursu Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy

kp psp p sz 1W dniu 3 października 2021 r. dobiegł końca Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy dla strażaków OSP z terenu powiatu przasnyskiego organizowanego przez   Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu. Egzamin teoretyczny i praktyczny z zakresu Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy zaliczyło z wynikiem  pozytywnym 15 druhów oraz 1 druhna otrzymując tytuł „Ratownika”.


Zakończenie Kursu Podstawowego dla Strażaków ratowników OSP

kp psp p sz 17W miesiącu wrześniu i październiku w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu odbyło się Szkolenie podstawowe dla strażaków ratowników Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu przasnyskiego.


Szkolenie podstawowe dla strażaków ratowników OSP

kp psp p sz szkolenieKomenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu organizuje  w terminie od 4 września do 3 października 2021 r. „ Szkolenie podstawowe strażaków ratowników Ochotniczych Straży Pożarnych”. Szkolenie prowadzone będzie w systemie weekendowych zjazdów na bazie Komendy Powiatowej PSP w Przasnyszu.


Zakończenie „Szkolenia podstawowego strażaków ratowników OSP”.

kp psp p sz 1820 czerwca 2021 r. zakończyło się organizowane przez KP PSP w Przasnyszu „Szkolenie podstawowe strażaków ratowników OSP”. Realizowane ono było w systemie weekendowych zjazdów oraz metodą nauki zdalnej w miesiącach maju i czerwcu. Wzięło w nim udział 40 druhów z terenu powiatu przasnyskiego.


W najbliższą sobotę rozpoczyna się „Szkolenie podstawowe strażaków ratowników OSP".

Szkolenia OSPInformujemy, że w sobotę (29.05.2021 r.) o godzinie 09:00 w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu rozpoczyna się „Szkolenie podstawowe strażaków ratowników OSP". Szkolenie prowadzone będzie w trybie weekendowym w maju i czerwcu.


Szkolenie podstawowe dla strażaków ratowników OSP

strazacy egzaminKomenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu organizuje w terminie od 29 maja do 20 czerwca 2021 r. „ Szkolenie podstawowe strażaków ratowników Ochotniczych Straży Pożarnych”. Szkolenie prowadzone będzie w systemie weekendowych zjazdów na bazie Komendy Powiatowej PSP w Przasnyszu.


Odwołane wszystkie kursy i szkolenia organizowane przez KP PSP w Przasnyszu

kp psp p sz 5Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu informuję, iż w związku z poleceniem Komendanta Głównego PSP do odwołania zostają zawieszone wszystkie kursy i szkolenia organizowane przez Komendę Powiatową PSP w Przasnyszu.


UWAGA ZMIANA! Dwa różne terminy szkolenia podstawowego strażaków ratowników Ochotniczych Straży Pożarnych!

KP PSP P sz szkolenie podstawoweKomenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu informuje, iż w związku z bardzo dużym zainteresowaniem „Szkoleniem podstawowym strażaków ratowników Ochotniczych Straży Pożarnych kurs odbędzie się w dwóch różnych terminach!


 Nabór na szkolenie podstawowe dla strażaków ratowników OSP

KP PSP P sz 1Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu organizuje w terminie od 29 lutego do 29 marca 2020r. „Szkolenie podstawowe strażaków ratowników Ochotniczych Straży Pożarnych”. Szkolenie prowadzone będzie w systemie weekendowych zjazdów na bazie Komendy Powiatowej PSP w Przasnyszu.


Zakończenie szkolenia kierowców-konserwatorów OSP

kp psp p sz 148 grudnia  bieżącego roku zakończyło się organizowane przez KP PSP w Przasnyszu szkolenie kierowców-konserwatorów sprzętu ratowniczego dla strażaków ratowników Ochotniczych Straży Pożarnych.