INTERWENCJE

Pożar domu jednorodzinnego w miejscowości Karwacz

kp psp p sz 125 sierpnia bieżącego roku około godz. 10:45 doszło do pożaru budynku mieszkalnego w miejscowości Karwacz gm. Przasnysz.

Pożar stodoły w miejscowości Klewki

kp psp p sz 113 sierpnia 2023r. o godz. 23:05 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Przasnyszu, wpłynęło zgłoszenie o pożarze budynku stodoły w miejscowości Klewki gm. Przasnysz.

Wąż na posesji w Przasnyszu

kp psp p sz 1Dziś tj. 2 sierpnia br. około godz. 11:20 doszło do nietypowego zgłoszenia. Właściciel poinformował, że na jego posesji przy ulicy Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Przasnyszu znajduje się wąż.


Pożar maszyny rolniczej, rżyska z belami słomy i zboża na pniu

kp psp p sz 1Do zdarzenia doszło 12 lipca bieżącego roku około godz. 12:25 w miejscowości Grójec gm. Czernice Borowe.


Pożar lasu i traw w miejscowości Zdziwój Nowy

kp psp przasnysz 15 lipca bieżącego roku około godz. 13:00 doszło do pożaru lasu i traw w miejscowości Zdziwój Nowy gm. Chorzele.

Zerwane dachy z budynków i uszkodzone samochody w miejscowości Krukowo

kp psp p sz 827 czerwca bieżącego roku około godz. 14:45 silny i porywisty wiatr zerwał dach na budynku obory i na nieużytkowanym drewnianym budynku mieszkalnym w miejscowość Krukowo gm. Chorzele.


Łoś zawisł na ogrodzeniu w Przasnyszu

kp psp p sz17 maja bieżącego roku około godz. 04:48 do Stanowiska Kierowania KP PSP w Przasnyszu wpłynęło zgłoszenie, że samica łosia zawisła na pręcie ogrodzenia za przednie lewe kopyto na niezamieszkałej posesji w Przasnyszu na ul. Leszczynowej.


 Pożar domu jednorodzinnego w miejscowości Rostkowo

Stra Poarna16 maja bieżącego roku około godz. 08:57 doszło do pożaru budynku mieszkalnego miejscowości Rostkowo gm. Czernice Borowe.


 Pożar dwóch domów drewnianych – mieszkalnego i niezamieszkałego w Przasnyszu

kp psp p sz 17 maja bieżącego roku około godz. 00:40 doszło do pożaru budynku mieszkalnego i drugiego niezamieszkałego w Przasnyszu na ulicy Zawodzie.

W chwili przyjazdu straży pożarnej zastano pożar rozwinięty konstrukcji dachowych na obiektach. Budynek zamieszkiwany był przez dwie starsze osoby dorosłe, które opuściły dom przed przybyciem służb ratowniczych. Ze względu na bardzo zwartą zabudowę pożar przeniósł się na przylegający szczytem sąsiedni niezamieszkany budynek drewniany kryty blachą. Na skutek wysokiej temperatury popękaniu uległy szyby oraz stopieniu ramy okienne w zagrożonym budynku mieszkalnym – murowanym w odległości około 2 metrów, budynek ten zamieszkiwały dwie osoby, które ewakuowały się przed przybyciem służb. Żadne osoby nie odniosły obrażeń.


Tragiczny wypadek w stawie wodnym w miejscowości Gostkowo

kp psp przasnysz 230 kwietnia 2023 r. o godz. 18:10 do Stanowiska Kierowania KP PSP w Przasnyszu wpłynęło zgłoszenie, że w miejscowości Gostkowo gm. Przasnysz w zbiorniku wodnym topi się mężczyzna.


Pożar domu letniskowego w miejscowości Kobylaki-Czarzaste

kp psp p sz30 kwietnia bieżącego roku około godz. 02:20 doszło do pożaru budynku letniskowego w miejscowości Kobylaki-Czarzaste gm. Jednorożec.


Pożar lasu w miejscowości Oględa

kp psp p sz 122 kwietnia bieżącego roku o godz. 17:33 do Stanowiska Kierowania KP PSP w Przasnyszu wpłynęło zgłoszenie o pożarze lasu w miejscowości Oględa gm. Przasnysz.


Pożar oboro – stodoły w miejscowości Milewo-Rączki

kp psp p sz 112 kwietnia 2023r. o godz. 22:45 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Przasnyszu, wpłynęło zgłoszenie o pożarze budynku oboro - stodoły w miejscowości Milewo-Rączki gm. Krasne.


Pożar budynku stodoły w miejscowości Kuskowo

kp psp p sz 1W dniu 15 lutego 2023r. o godz. 08:14 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Przasnyszu, wpłynęło zgłoszenie o pożarze budynku stodoły w miejscowości Kuskowo gm. Przasnysz.